Görög Mártát, a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának dékánját kérte fel igazságügyi miniszternek Magyar Péter. A bejelentés szerint a jogászprofesszor a jogállamiság megerősítéséért, a jogalkotás minőségének javításáért és az uniós források felszabadítását segítő jogi feltételek megteremtéséért felelne miniszterként. A korábbi jelölt, Melléthei-Barna Márton csütörtökön visszalépett a jelöltségtől, döntését személyes és családi kapcsolatokkal indokolva. Magyar Péter a döntést tudomásul vette, és közölte: országgyűlési képviselőként továbbra is számítanak rá a jövőben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









