A honvédelmi miniszter bejelentése szerint a magyar katonák 2026 februárjában egyszeri, hathavi fegyverpénzt kapnak. A juttatás mintegy 80 ezer katonát érint, a döntést a hivatalos közlönyben rögzítették. A tárca vezetője videójában köszönetet mondott a katonák szolgálatáért.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









