Szakmai egyeztetést tartottak Sárospatakon a térség jegyzői. Sárospatak Város Polgármesteri Hivatalában Dr. Szabó Gergő jegyző fogadta Sátoraljaújhely város jegyzőjét, dr. Fazekas Márkot, valamint Pálháza város jegyzőjét, Csató Szabolcsot-számolt be róla közösségi felületén dr. Farkas Szabolcs Sárospatak polármestere.
A megbeszélés célja a települések közötti szakmai együttműködés erősítése és a közigazgatási munka összehangolása volt. A résztvevők hangsúlyozták: a közigazgatás minőségét nem az ügyek száma, hanem az ügyintézés gyorsasága, érthetősége és jogszerűsége határozza meg.
Az év vége közeledtével az egyeztetés arra is lehetőséget adott, hogy megerősítsék: a közszolgálat alapja a bizalom és az együttműködés. A felek bíznak abban, hogy a mostani találkozó hozzájárul a térségben élők számára kiszámíthatóbb, hatékonyabb és emberközpontúbb ügyintézéshez.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









