Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tart a rendőrség Magyarország útjain. A fókusz a vezetés közbeni telefonhasználaton lesz, valamint minden olyan magatartáson, ami elvonja a figyelmet a járművezetéstől és veszélyezteti a közlekedést.
Az akció a ROADPOL közlekedésbiztonsági napok részeként, szeptember 16. és 22. között zajlik az ország egész területén. A rendőrség felhívja a sofőrök figyelmét a szabályok betartására.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tart a rendőrség
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









