Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki nyolc hónapon át éheztette kikötve tartott kutyáját. A vádirat szerint a négylábú állat csontjai a bőre alatt kirajzolódtak, mozgása nehézkessé vált, a férfi azonban nem biztosított számára megfelelő táplálékot, és állatorvoshoz sem vitte. Állampolgári bejelentés után az állatvédők november végén elszállították az ebet, állapota javul. Az ügyészség a büntetett előéletű vádlottal szemben tárgyalás mellőzésével közérdekű munkát indítványozott.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









