Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója. Révész János a szervezet honlapján jelentette be döntését. Lemondását május 8-ával nyújtotta be, munkaviszonya pedig június végén szűnik meg. A főigazgató közleményében azt írta: az országos kórház-főigazgatót a miniszter javaslatára a miniszterelnök nevezi ki, és mivel mindkét tisztségben változás várható, etikusnak tartja, hogy az új vezetés saját maga választhassa ki a megfelelő szakembert a feladatra. Révész János megköszönte munkatársainak az együttműködést, és kiemelte: bízik abban, hogy az egészségügy a következő időszakban támogatást és fejlődési lehetőségeket kap.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









