A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rendőrség hivatalos közösségi oldalán számolt be arról, hogy a Mezőkövesdi Rendőrkapitányság nyomozói egy ellopott rollert juttattak vissza jogos tulajdonosához, melyet a Szent László Gimnázium elől tulajdonítottak el. Azt írták, egy szolgálaton kívüli rendőr figyelt fel a városban a gyanús személyre, aki a korábban ellopott járművel közlekedett. A gyors intézkedésnek köszönhetően a rollert lefoglalták, a gyermekkorú elkövetővel szemben megtették a szükséges gyermekvédelmi lépéseket. A nyomozás további hasonló ügyekre is kiterjed, tették hozzá.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









