A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-s vereséget szenvedett a tartalékos svéd csapattól a telt házas Puskás Arénában rendezett pénteki barátságos mérkőzésen.Bár összességében a nemzeti együttes futballozott veszélyesebben, a 49. percben mégis a vendégek szereztek vezetést. A meccset Dibusz Dénes hibája pecsételte meg, mert a második félidő közepén gólpasszt adott Yasin Ayarinak. A kétgólos vereséggel a magyar csapat immár öt meccse nyeretlen. Marco Rossi szövetségi kapitány két újoncot is avatott a találkozón a csereként beállt Csogvai Áron és Szalai Gábor személyében.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Akár 42 fok is lehet a jövő hét elején
Tovább fokozódik a hőség a hétvégén és a jövő hét elején. A meteorológiai előrejelzések szerint vasárnap már több helyen elérheti a 40 Celsius-fokot a...









