Megérkezett Sátoraljaújhely város karácsonyfája! Ezzel hivatalosan is elkezdődött Sátoraljaújhelyen karácsonyi ünnepkör, a város pedig lassan ünnepi fénybe öltözik. „Mint minden évben most is nagy szeretettel érkezett hozzánk a város karácsonyfája”-írta közösségi oldalán Szamosvölgyi Péter polgármester. A Városellátó Szervezet dolgozói szakértelemmel, odafigyeléssel segítették a felajánlott fa biztonságos felállítását és a munkák előkészítését.
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









