Megnevezte parlamenti bizottsági elnökeit a Tisza Párt. A bejelentést Bujdosó Andrea frakcióvezető tette közzé. Összesen 14 bizottság élére jelöltek vezetőket. Az agrár- és élelmiszergazdasági bizottságot Kovács Petra Judit, a gazdasági és energetikai bizottságot Csőszi Attila, míg az egészségügyit Ruzsa Diána irányítja majd. A külügyi bizottság élére Hajdu Márton Ádám, az oktatási bizottság vezetésére Szűcs Dóra kerül, a törvényalkotási bizottságot pedig Rák Richárd vezeti. A frakcióvezető szerint a döntéseknél a szakmai tapasztalat és az adott terület iránti elkötelezettség volt a legfontosabb szempont.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









