Lezárult a sátoraljaújhelyi Szent Miklós püspök Görögkatolikus Templom felújítása. A több mint egy éven át tartó folyamat végét püspöki szent liturgiával ünnepelte meg a helyi egyházközösség. A mintegy 27 millió forintos beruházást a Görögkatolikus Metropólia és a Miskolci Egyházmegye közös pályázatán elnyert összegből, a Magyar Állam támogatásából valósították meg. Trescsula László görögkatolikus parókus elmondta, hogy a beruházás elsődleges célja a vizesedés megszüntetése volt. Megoldották a külső, belső vízelvezetést, a vakolatszárítást, a tető és csatornajavítást.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









