Kiürítették a pesterzsébeti uszodát, mert mérgező anyag került a levegőbe ? közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője. Az uszoda egyik műszaki, kiszolgáló helyiségében kénsavat és hypót öntöttek össze, emiatt mérgező anyag került a levegőbe. A létesítményt még a fővárosi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt kiürítették ? mondta Kisdi Máté. A tűzoltók az épületet légzőkészülékben vizsgálták át, és a mérések a levegőben mérgező klórgáz és sósav jelenlétét mutatták ki. Az épületet átszellőztették. A baleset feltehetően az uszodát üzemeltető külső vállalkozó hibájából következett be ? tette hozzá. Az MTI értesülései szerint két ember könnyebb sérülésekkel szorult ellátásra.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Mérgező anyag került a levegőbe, kiürítették a pesterzsébeti uszodát
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









