Levélben értesíti a Nemzeti Adó- és Vámhivatal az érintett vállalkozásokat a fejlesztési adókedvezményhez kapcsolódó adatszolgáltatási szabályok változásáról. Idén módosul a rendszer: már nemcsak akkor kell adatot szolgáltatni, ha a cég éppen érvényesíti a kedvezményt, hanem minden olyan esetben is, ha 2010 óta jóváhagyott bejelentéssel vagy kérelemmel rendelkezik. A NAV az elektronikus levélben a kitöltési szabályokra is felhívja a figyelmet, és részletesen ismerteti, hogy a társasági adóbevallás megfelelő soraiban hogyan kell feltüntetni az adatokat. A bevallási határidő május 31.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Akár 42 fok is lehet a jövő hét elején
Tovább fokozódik a hőség a hétvégén és a jövő hét elején. A meteorológiai előrejelzések szerint vasárnap már több helyen elérheti a 40 Celsius-fokot a...









