Olajárrobbanásról számolt be Orbán Viktor miniszterelnök hétfő reggel a Facebook-oldalán. Mint írta, az ukrán olajblokád és a közel-keleti helyzet okozta az áremelkedést. A miniszterelnök szerint Magyarország energiaellátása az első, ezért összehívta a védelmi és az energiabiztonsági tanácsot, és hamarosan további részleteket ígért az intézkedésekről.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Orbán Viktor összehívta a Védelmi és Energiabiztonsági Tanácsot az olajválság miatt
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









