Szmolák Erzsébet, a sátoraljaújhelyi Georgikon Görögkatolikus Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium diákja lett októberben a második Polgármester Ösztöndíjas. Az oktatási intézmény cukrász ágazaton tanuló diákja pedagógusai szerint nagyon aktív, szívesen vállal plusz feladatokat. Ezek mellett pedig eredményesen szerepel megmérettetéseken is.Az ösztöndíjra a jelöléseket az osztályfőnökök adják be, majd ebből választják ki azt a diákot, aki átveheti az elismerést ? mondta el Nagy László, az iskola szakmai igazgató-helyettese.Szamosvölgyi Péter hangsúlyozta, hogy az ösztöndíj nemcsak elismerés, hanem motiváció is a fiatalok számára. A város elkötelezett abban, hogy támogassa tehetségeit, és biztosítsa számukra a fejlődés lehetőségét.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









