Húsz ittas és egy bódult járművezetőt vontak ki a forgalomból a rendőrök Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében május 25-e és 31-e között. A rendőrség tájékoztatása szerint ebben az időszakban egy közlekedési balesetet okozott ittas sofőr a vármegye útjain. A rendőrök a nyári időszakban is fokozottan ellenőrzik a járművezetőket, különös figyelmet fordítva az alkohol vagy kábítószer hatása alatt vezetőkre. A hatóság hangsúlyozza: az ittas vagy bódult vezetés nemcsak súlyos balesetveszélyt jelent, hanem bírósági eljárást is maga után vonhat. A rendőrség arra kéri a közlekedőket, hogy alkohol vagy tudatmódosító szer fogyasztása után senki ne üljön volán mögé.
NEKED AJÁNLJUK
Egymilliárd forintos alapot hoz létre a kormány a gyermekvédelemben bántalmazást elszenvedőknek
Egymilliárd forintos kártalanítási és kártérítési alap létrehozásáról fog dönteni e heti ülésén a kormány a gyermekvédelemben bántalmazást elszenvedőknek - jelentette be a miniszterelnök az...









