Jelentős forgalmi változásokra kell készülni az M30-as autópályán Miskolc térségében a következő hetekben. Ez a Zemplénből arra közlekedő autósokat is érinti. A felújítási munkák miatt több ütemben lezárják a Miskolc-kelet-Felsőzsolca csomópont fel- és lehajtó ágait április közepétől egészen május 19-ig. Az első ütem, amikor a Miskolc-dél felé vezető lehajtót zárták le, már folyamatban van, ez április 25-ig tart. Ilyenkor a sofőrök a Miskolc-észak lehajtón tudnak letérni, majd a 3-as főút körforgalmában visszafordulva érhetik el a déli irányt. Május 6. és 19. között fordul a helyzet: akkor a Miskolc-észak felé vezető lehajtó lesz zárva, a kerülő pedig a déli lehajtón és a 3-as főúton, a Shell-kút közelében kialakított körforgalmon keresztül vezet. Közben a felhajtó ág is érintett: április 14. és május 6. között a csomópontnál nem lehet felhajtani az autópályára. Kassa és Kazincbarcika irányába kerülni kell, Szikszó felé. A hatóságok arra kérik az autósokat, hogy indulás előtt tájékozódjanak, és számoljanak hosszabb menetidővel, különösen a reggeli és délutáni csúcsidőszakban.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









