Kiskorú veszélyeztetése miatt emeltek vádat egy somogyi nő ellen, aki tavaly szeptemberben két hétre magára hagyta négy gyermekét.
A Somogy Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a nő férje korábban letartóztatásba került, ezután az anya egy társkereső oldalon megismert férfihoz utazott el. A 15, 13, 10 és 8 éves gyerekeinek nem mondta meg, hová megy, és csak kevés élelmet hagyott otthon.
A gyerekek pénz és megfelelő fűtés nélkül maradtak, többen megbetegedtek, napokig nem étkeztek és nem tudtak megfelelően tisztálkodni. Az iskolából is igazolatlanul hiányoztak.
A nő egy iskolai jelzés után rövid időre hazatért, majd másnap ismét elutazott. A gyerekeket később rokonok fogadták be, majd állami gondozásba kerültek.Az ügyészség felfüggesztett börtönbüntetést indítványozott az anya ellen.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Vádat emeltek a gyermekeit két hétig magukra hagyó somogyi nő ellen
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









