Célba értek az idei Kossuth Staféta futói a sátoraljaújhelyi sétáló utcán, ezzel véget ért a harminckettedik alkalommal megrendezett megmérettetés. A versenyzők többek között Királyhelmec, Nyíregyháza, Budapest, Miskolc és Sátoraljaújhely vonzáskörzetéből érkeztek. A gyerekek mellett az idősebb korosztály is képviseltette magát. Az U18-váltó lány kategória győztese a Kossuth Gimi csapata lett. Master-1 férfi kategóriában a Szolgálati agarak, Master- 2 női kategóriában pedig a Hegyközi tyúkok csapata ért el első helyezést. A forgalom rendje az érintett útszakaszon helyreállt. További részletek a Zemplén Televízió híradójában hétfőn este 19 órakor.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









