Korda György és Balázs Klári 2026. december 19-én a Papp László Budapest Sportarénában tartja utolsó nagykoncertjét, amely az (UTOL)SHOW FELSZÁLLÁS címet viseli.
A legendás zenész házaspár az Intercontinentalban megtartott sajtótájékoztatón jelentette be a különleges eseményt, amely egy korszak lezárását jelenti a magyar zenei életben. A búcsúkoncertjükön két sztárvendég, Szikora Róbert és Király Viktor is színpadra lép majd, hogy közreműködésükkel még emlékezetesebbé tegyék az estét.
A Korda házaspár legutóbb 2024. május 11-én mutatta be életművét egy nagyszabású koncert keretein belül, amely szintén nagy sikert aratott. Az utolsó fellépésükre készülve Korda György és Balázs Klári méltó módon kívánnak búcsút venni a közönségtől, akik évtizedeken át kísérték őket pályájuk során. A koncert igazi megkoronázása lesz az előadók hosszú és sikeres karrierjének.
forrás: blikk.hu
Cikkünk frissítése óta eltelt 7 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









