Laár András az elmúlt években lépésről lépésre égetett fel maga mögött mindent, ami korábban egybeforrt a nevével . Elvált a nejétől, szakított az általa is alapított L’art pour l’art Társulattal, tavasszal pedig kiderült, hogy 44 év után végleg maga mögött hagyta a KFT-t. Az együttes Magyarország második leghosszabb ideje az eredeti felállásban játszó pop-rock zenekara volt.
Közel 45 év közös zenélés után, idén tavasszal Laár András váratlanul bejelentette, hogy kilép a KFT zenekarból. A döntés sokkolta a rajongókat, hiszen az együttes tagjai évtizedek óta szoros együttműködésben dolgoztak, és a közönség számára a KFT négy tagja elválaszthatatlannak tűnt.
Márton András elmondta, hogy a próba, amelyen Laár bejelentette a távozását, mindannyiuk számára emlékezetes maradt. Hosszú évek közös munkája és barátsága után nehéz volt elképzelni a zenekar jövőjét Laár nélkül. A zenészeknek gyorsan szembe kellett nézniük a kérdéssel: mi legyen a KFT sorsa? Oszlassák fel a zenekart, avagy csinálják nélküle?
A zenekar egy új felállásban már koncertezik, és egy új dallal is jelentkeztek, amelynek a címe, a ?Ne menj el? sokakban kérdéseket vetett fel. Vajon a dal üzenete azt sugallja, hogy visszavárják Laár Andrást?
forrás: blikk.hu
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









