Kezdőlap Helyi Esemény Újabb szakmai elismerés érkezett Sárospatakra

Újabb szakmai elismerés érkezett Sárospatakra

Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Újabb szakmai elismerés érkezett Sárospatakra.
Dr. Benke Károly főorvos a napokban Szegeden, a Magyar Diabétesz Társaság kongresszusán ismét átvehette a Pro Aegrotis díjat.
Az elismerést a cukorbetegek ellátásában végzett kiemelkedő szakmai munkáért adják, azoknak az orvosoknak, akik hosszú távon is sokat tesznek a betegek életminőségének javításáért. Dr. Benke Károly munkájával nemcsak pácienseit segíti, hanem Sárospatak jó hírnevét is erősíti.