A Sárospatak Város Rendelőintézete tájékoztatása szerint az év végi munkarend miatt a munkaszüneti napokon nem lesz elérhető sem háziorvosi, sem szakrendelés. December 23-a délutántól december 29-e reggelig, valamint december 31-e délutántól január 5-e reggelig a betegek kizárólag sürgős esetben kaphatnak ellátást az ügyeleti rendszerben. Az intézmény felhívja a figyelmet arra, hogy az ügyelet a hirtelen jelentkező, nem halasztható egészségügyi problémák ellátására szolgál. Életveszély gyanúja esetén továbbra is a 112-es segélyhívót kell hívni. Az orvosi ügyelet telefonszáma 1830. A rendelőintézet kéri a lakosságot, hogy a rendszeresen szedett gyógyszereket még az ünnepek előtt írassák fel háziorvosukkal vagy kezelőorvosukkal. Enyhébb panaszok esetén az ügyelet helyett a gyógyszertárak felkeresését javasolják. Az ünnepi időszakra célszerű a házi patikát is előre feltölteni alapvető gyógyszerekkel és kötszerekkel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









