Belépési korlátozások bevezetését jelentette be Spanyolországban a nemzetközi repülőteret működtető vállalat a terminálokon éjszakázó hajléktalanok miatt. A tájékoztatás szerint alacsony forgalmú időszakokban csak az érvényes jeggyel rendelkező induló és érkező utasok, valamint kísérőik léphetnek be a légikikötő négy termináljának területére az ott dolgozókon kívül. A közleményben nem tértek ki arra, hogy a korlátozást pontosan mikortól vezetik be. A sajtóban megjelent információk szerint az elmúlt hónapokban mintegy négyszázra nőtt a repülőtéri terminálokon éjszakázók száma.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









