Szeptember 19-én nyárbúcsúztató hangversenyt rendeznek Tokajban, melynek a Kulturális Központ ad helyet, vagyis a volt Zsinagóga épülete. A Tokaji Kulturális Központ és a Tokaj Város Vegyeskara szervezésében megvalósuló eseményen Pásztor Istvánné vezényel, Sütő Edit kísér zongorán, és Mezei Viktória működik közre fuvolán. A programon való részvétel ingyenes. További információ a Tokaj-hegyaljai Nyár közösségi oldalon olvasható.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









