Kezdőlap Helyi Esemény Újabb fákkal gazdagodott Tokaj

Újabb fákkal gazdagodott Tokaj

Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Posta György, Tokaj polgármestere közösségi oldalán számolt be arról, hogy a város idén is csatlakozott az Országfásítási Programhoz. A kezdeményezésnek köszönhetően a napokban 30 új fát ültettek el a településen, tovább növelve a zöldfelületek arányát. Az önkormányzat köszönetét fejezte ki mindazoknak, akik részt vettek a facsemeték elültetésében és hozzájárultak Tokaj további zöldítéséhez.