Közel 197 millió forint támogatást nyert el Sárospatak Önkormányzata az energia menedzsment rendszerek fejlesztésére és bevezetésére. Erről tájékoztatott hivatalos közösségi oldalán Dr. Farkas Szabolcs, polgármester. Mint írta: az elnyert támogatás eredményeként a sárospataki intézmények energiafelhasználása válik korszerűbbé, átláthatóbbá és takarékosabbá. Ez hosszú távon nemcsak jelentős költségmegtakarítást eredményez, hanem hozzájárul a fenntarthatósághoz és a környezettudatos működéshez is – fogalmazott.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









