A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a Mindenszentek és Halottak napja méltóságteljesen és biztonságban teljen ? közölte az Országos Rendőr-főkapitányság.
A hatóság arra figyelmeztet, hogy az ünnepek alatt fokozottan figyeljünk értékeinkre, hiszen a síroknál felügyelet nélkül hagyott táskák, a lezáratlan kerékpárok és az autókban hagyott tárgyak könnyű célpontot jelenthetnek a tolvajoknak.
A közutakon a forgalom az átlagos többszörösére nőhet, ezért a rendőrség türelmet és körültekintést kér a járművezetőktől. A gyalogosokat és kerékpárosokat arra intik, hogy rossz látási viszonyok között viseljenek fényvisszaverő mellényt. A rendőrök és a polgárőrök közösen gondoskodnak a temetők környékének rendjéről és az emlékezés nyugalmáról.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









