A közlekedés biztonságát és gyorsítását szolgáló fejlesztés kezdődött Sárospatakon a Déryné utca és az Arany János út kereszteződésében-számolt be erről közösségi oldalon Sárospatak polgármestere, dr. Farkas Szabolcs. A csomópontot szélesítik, hogy könnyebbé váljon a lakótelepre történő befordulás és csökkenjenek a torlódások. A beruházás különösen a teherforgalom, valamint a környék üzleteinek és intézményeinek megközelítését segíti majd. A fejlesztés után gördülékenyebb lehet a közlekedés a csúcsidőszakokban is. A munkálatok várhatóan két héten belül befejeződnek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









