Kilenc ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rendőrök egy hét alatt. A rendőrség tájékoztatása szerint a járőrök tavasszal is fokozottan ellenőrzik az ittas és bódult sofőröket, mivel ők komoly veszélyt jelentenek a közlekedés biztonságára. A vármegye útjain az elmúlt héten két olyan közlekedési baleset történt, amelyet ittas járművezetők okoztak. Emellett a rendőrök további kilenc sofőrt állítottak meg még azelőtt, hogy balesetet idézhettek volna elő. A rendőrség hangsúlyozza: az ittas vagy bódult állapotban történő járművezetés nemcsak életveszélyes, hanem bírósági eljárást is maga után vonhat. A közlekedésrendészet arra kér mindenkit, hogy felelősen üljön volán mögé, és tartsa szem előtt a rendőrség mottóját: ??hogy mindenki hazaérjen!?
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









