Tizennyolcadik alkalommal szervezi meg a Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola a sportfesztiválját április 10-én, csütörtökön 17 órától. A nagyszabású eseményen gyerekek, sportolók, szülők, vezetők és edzők lépnek pályára a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskolában. A rendezvényen, az egyesület szivacskézilabda, kézilabda, torna, futsal, röplabda és labdarúgó szakosztályai képviseltetik magukat. A programok mellett a jótékonyság is fő szerepet kap, hiszen a Dobj egy plüsst lehetőséggel kíván segíteni a SUSI a rászorulóknak. Ennek keretében várják a használható játékokat felajánlásra.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









