A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Közgyűlés előtt április 30-án számolt be a vármegye 2025-ös közbiztonsági és bűnügyi helyzetéről Czinege László. A testület a tájékoztatót elfogadta, és megköszönte a rendőrség munkáját. A beszámolót megelőzően a közgyűlés Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye Közbiztonságáért díjat adományozott több szakembernek, köztük Szerencsi Árpád rendészeti rendőrfőkapitány-helyettesnek, Fóris Zsolt iskolaőr koordinátor csoportvezetőnek, valamint Kocsis István ózdi őrsparancsnoknak. Az elismeréseket ünnepélyes keretek között adták át. Czinege László a közgyűléstől saját hivatásának szolgálatáért is elismerést vehetett át.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









