Háztetőket, épületelemeket tépett le, fákat döntött ki a vihar Bukarestben. Az ítéletidő emberéletet is követelt. A katasztrófavédelem közleménye szerint egy 49 éves nő saját házában halt meg, amikor egy szomszédos épületről leszakított tetőszerkezetet sodort arra a szél. Bukarestben két ember kórházba került letört faágak okozta sérülések miatt. A szél egyebek között a bukaresti rendőrakadémia tetőszerkezetét is megrongálta, több osztályterem beázott. Egy időre a fővárosba vezető autópályán leállt a forgalom, a légi közlekedésben pedig késések jelentkeztek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Pénteken jön az év legkésőbbi naplementéje
Bár a nyári napforduló már mögöttünk van, az idei év legkésőbbi naplementéje ma lesz. Ez azt jelenti, hogy péntek este a lehető legtovább marad...









