Ezúttal is óriási népszerűségnek örvend a Zempléni Gombász Egyesület élőgomba-kiállítása ? közölte közösségi oldalán a Kazinczy Ferenc Múzeum. Mint írták: két nap alatt több, mint 700 látogató tekintette meg Zemplén gombáit. A kiállítást programok és előadások is kísérték, tették hozzá.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









