Ma hajnalban Szabolcsbáka lett az ország ?legfagyosabb? települése, mínusz 17,9 fokkal. Hétfőre virradóra országszerte kemény fagyok uralkodtak, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében a hőmérséklet helyenként a mínusz 18 fokot is elérte.
A következő napokban sem számíthatunk enyhülésre: a felettünk lévő magasnyomás peremén továbbra is száraz, fagyos levegő érkezik, így kedden, szerdán és csütörtökön is gyakoriak lesznek a mínusz 10 fok alatti értékek. A hétvégétől várható, hogy valamelyest enyhébb, nedvesebb légtömegek érkezhetnek a Kárpát-medencébe.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









