A sátoraljaújhelyi Petőfi Sándor Református Általános Iskola egyszerre tartotta meg ballagási és tanévzáró ünnepségét. Az esemény keretében 29 nyolcadik osztályos fiatal köszönt el diáktársaitól, tanáraitól, alma máterétől istentisztelet keretében. A ballagással egybekötött évzáró ünnepségen okleveleket, jutalmakat is átadtak az iskola legeredményesebb tanulói számára, majd a végzős fiatalok léggömbök feleresztésével is szimbolizálták, hogy kilépnek az általános iskolából és szeptemberben már egy új kihívás várja őket. Mészáros Csaba igazgató pedig úgy foglalta össze a 2024/2025-ös tanévet hogy minden tekintetben eredményes évet zárnak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









