2008-ban indult el és azóta már hagyomány Károlyfalván a Nyitott Pincék Napja. A pincetulajdonosok és a Sátoraljaújhelyhez tartozó településrész önkormányzati képviselőjének összefogásával elindított programra az első időkben a Károlyfalván élőket és a településről elszármazottakat hívták majd kiteljesedett a rendezvény és nyitottá vált minden érdeklődő előtt. Idén pedig már a jubileumi 15. nyitott pince programra készülnek, melyet július 26-án a közösségépítés jegyében szerveznek. Csernai Ferencné önkormányzati képviselő elmondta: a korábbi évekhez hasonlóan a rendezvényre idén is azzal a céllal készülnek, hogy lehetőséget adjanak a településen élők és az onnan elszármazottak találkozására, de a célok között szerepel a közösségépítés és a régi idők megidézése is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









