A szlovén kormány elfogadta annak a törvénynek az alapelveit, amely minden munkavállaló számára kötelező karácsonyi bónuszt vezetne be, valamint megemelné az átalányadózó egyéni vállalkozók bevételi értékhatárát – jelentette be a kabinet ülését követően a pénzügyminiszter. A karácsonyi bónusz, más néven a 14. havi bér kötelező lenne, és a havi bruttó minimálbér felét tenné ki. A kormány eredetileg ingatlanadót akart kivetni, és az ebből származó bevételt a munkát terhelő adók csökkentésére akarta fordítani, de végül más eszközöket keresett a lakosság anyagi helyzetének javítására.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









