Különleges természetjáró programra várják a gombászat iránt érdeklődőket május 16-án, Háromhután és Újhután. A résztvevők egy mintegy 6-6,5 kilométeres körutat tesznek meg, amely során felkeresnek egy duglászfenyves területet is, és Magyarország legmagasabb fáját. A túra reggel kilenc órakor indul Újhutáról, egy panzió mellől, majd a csoport a Pasika-réten piknikezik, végül másik útvonalon tér vissza a kiindulópontra. A szervezők szerint a program közepes nehézségű, de átlagos fizikai állapottal is teljesíthető. A résztvevőket piknikkosár, megfelelő folyadék, kullancsriasztó és ülőalkalmatosság hozására kérik. A program ingyenes az érvényes tagsággal rendelkező gombászoknak és a 18 év alattiaknak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









