?Kedvenceim? – ezzel a címmel nyílt kiállítás Ivanega Iván képzőművészeti gyűjteményéből a Kossuth Lajos Művelődési Központ Zemplén Galériájában. Ticce Bodrogközi és Ung vidéki Alkotók Szövetségének tagja már nem ismeretlen a műkedvelő sátoraljaújhelyi közönség előtt hiszen néhány évvel ezelőtt már volt kiállítása a városban. 2022-ben grafikákat hozott, most elsősorban a festményekből rakott össze egy váltogatást a zempléniek számára. Bodrogközi és Ungvidéki művészetpártoló tagja a Ticcének annak ellenére, hogy ő maga nem művész. Ivavega Iván elmondta: a gyűjtést nem tudatosan kezdte, hanem az alkotókör tagjai mindig megajándékozták egy-egy festménnyel vagy grafikával.
Cikkünk frissítése óta eltelt 1 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









