A cselgáncsozó Vég Zsombor aranyérmet nyert csütörtökön a 100 kilósok mezőnyében a küzdősportok katonai világbajnokságán, a németországi Warendorfban. Ugyanebben a sportágban kedden és szerdán is születtek magyar dobogós helyezések: a 66 kilós Pongrácz Bence és a 70 kilogrammos Özbas Szofi szintén győzött, Szegedi Dániel második, Varga Brigitta pedig harmadik lett a sportszázad közösségi oldalának tájékoztatása szerint. Csütörtökön bronzérmet szerzett birkózásban Dollák Tamara és Szabados Noémi.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









