Újabb gyanúsítottja van az úgynevezett Szőlő utcai ügynek, közölte a Központi Nyomozó Főügyészség. A Budapesti Javítóintézet egyik rendésze a gyanú szerint bántalmazott egy fiatalkorú fogvatartottat, így az ügyben érintettek száma kilencre emelkedett. Az eset december 8-án történt az intézet udvarán, ahol a rendész többszöri felszólítás után megütötte a sorból kiváló fiatalt. A férfit közfeladatot ellátó személy eljárásában elkövetett bántalmazás bűntettével gyanúsítják. Az ügyészség a bizonyítás veszélyeztetésének kockázata miatt négy hónapos bűnügyi felügyeletet indítványozott, elektronikus nyomkövetéssel. Az ügyben eddig hat gyanúsított van letartóztatásban, ketten bűnügyi felügyelet alatt állnak. A kényszerintézkedésről a bíróság dönt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









