A megszokott hagyományt követve advent negyedik vasárnapján Sátoraljaújhely polgármestere, Szamosvölgyi Péter, valamint alpolgármestere, Nyiri Péter ajándékokkal lepték meg a történelmi egyházaknál az itt élőket. A felnőttek egy üveg karácsonyfadíszt vehettek át, amelyen a ?Sátoraljaújhely? felirat szerepel, a gyermekek pedig a Sátoraljaújhelyi Fegyház és Börtön által készített angyalkát kaptak. A városvezetés ezzel a jelképes figyelmességgel is hozzájárul ahhoz, hogy az ünnepi időszak örömtelibb legyen a helyiek számára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









