A Szerencsi Rendőrkapitányság kábítószer-kereskedelem bűntett miatt nyomoz egy 31 éves tiszalúci férfival szemben, közölte a police.hu. A szerencsi rendőrök július 9-én egy sofőrt állítottak meg a lakása előtt. Az autó átvizsgálása során a járőrök közel egy gramm növényi törmeléket, fehér, por állagú anyagot, digitális mérleget találtak. A lakásban végzett kutatás során majdnem két gramm fehér, kristályos anyagot foglaltak le. Az egyenruhások a garázsban két férfit találtak, akiket kábítószer fogyasztás gyanúja miatt előállítottak a kapitányságra. A dílerrel szemben egy korábbi kábítószerrel kapcsolatos bűncselekmény miatt az ügyészség bűnmegelőzési felügyeletet rendelt el. A szerencsi nyomozók a 31 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, a bíróság pedig letartóztatta, számoltak be az oldalon.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









