Miskolcon több szervezet összefogásával karácsonyi adománygyűjtés zajlik a Páli Szent Vince Szeretetszolgálat javára, Jónak lenni jó Miskolcon is mottóval. A kezdeményezés célja, hogy az ünnepek előtt kézzelfogható segítséget kapjanak a rászoruló családok és a hajléktalan emberek. Az adománygyűjtés két helyszínen zajlik: a BRS Klíma és Gázcentrum székhelyén, valamint a miskolci Városháza aulájában. A gyűjtés december 21-ig tart. Elsősorban tartós élelmiszereket, tisztálkodási szereket és édességeket várnak a szervezők. A felajánlások a Páli Szent Vince Szeretetszolgálathoz kerülnek, amely rendszeresen közel száz rászoruló családot és hajléktalan embert támogat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









