Megválasztotta az Országgyűlés az alelnökeit, a törvényalkotásért felelős alelnököt, valamint a jegyzőket nyílt szavazással. Alelnök lett Hallerné Nagy Anikó, Kőszegi Krisztián, Vitályos Eszter, Latorcai Csaba és Dúró Dóra. A törvényalkotásért felelős alelnöki tisztséget Rák Richárd tölti be. Jegyzőnek többek között Simicskó István, Gulyás Gergely, Rétvári Bence és Toroczkai László is bekerült a testületbe. A tisztségviselők megválasztása után hivatalosan is megalakult a Házbizottság, amelynek tagjai az Országgyűlés vezetői és a frakciók képviselői. A testület ezt követően megtartotta alakuló ülését.
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









