Felelős pótköltségvetés benyújtását tervezi az idei évre a kormány, erről beszélt újságíróknak Kármán András leendő pénzügyminiszter az Országgyűlés alakuló ülésének szünetében. A politikus szerint a kabinet áttekinti a gazdasági helyzetet, majd ennek alapján egy új, felelősen megtervezett költségvetést nyújt be. Kármán András úgy fogalmazott: a korábbi gazdálkodást felelőtlennek tartják, ezért teljesen új alapokra helyezik a jövő évi büdzsét is. Hozzátette: nehéz időszakra készülnek, de a feladatokat meg fogják oldani.
Kezdőlap Országos Esemény-Országos Kármán András szavai szerint felelős pótköltségvetést terjesztenek be
Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









