Húsz ittas és egy bódult járművezetőt vontak ki a forgalomból a rendőrök Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében május 25-e és 31-e között. A rendőrség tájékoztatása szerint ebben az időszakban egy közlekedési balesetet okozott ittas sofőr a vármegye útjain. A rendőrök a nyári időszakban is fokozottan ellenőrzik a járművezetőket, különös figyelmet fordítva az alkohol vagy kábítószer hatása alatt vezetőkre. A hatóság hangsúlyozza: az ittas vagy bódult vezetés nemcsak súlyos balesetveszélyt jelent, hanem bírósági eljárást is maga után vonhat. A rendőrség arra kéri a közlekedőket, hogy alkohol vagy tudatmódosító szer fogyasztása után senki ne üljön volán mögé.
Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Tokaji bort is a világ legjobbjai közé választottak Londonban
Bekerült a mindössze ötven Best in Show bor közé az Oremus Pincészet 6 puttonyos 2016-os tokaji aszúja a világ egyik legtekintélyesebb borversenyeként számon tartott...









